ضلع آسیایی استانبول(چهره چسبناک کادیکویی)

28 آبان 1398 ساعت :16:39 1747
KADIKÖY ، کادیکویی مرکز فرهنگی جدید استانبول

کادیکویی ، مرکز ضلع آسیایی شهر استانبول ، امروز در حال گسترش است و کیفیت زندگی بی نظیر در استانبول در حال رشد را ارائه می دهد. بین بازار غنی آن ، فرهنگ غنی موسیقی و هنری ، کیفیت زندگی و روحیه بازش ، این مکان جایی نیست که وقتی در استانبول هستید از دست دهید!

هنر خیابانی در کافه مودا بخارات در Kadiköy

این منطقه که قبلاً به نام چالسدون(chalcedon) خوانده می شد ، شهری بود که قبل از بیزانس ها توسط کسانی ساخته شده بود که پادشاه بیزاس آنان را کور توصیف می کرد. و حالا محله ای پر جنب و جوش در قلب استانبول است. در اینجا ، دژ مخالف بلکه هواداران فنرباغچه است ، جایی که شخص دائماً فرهنگ شهر و کشور را دوباره معرفی می کند. تعداد زیادی از هنرمندان ، راکرها ، بازیگران ، نویسندگان ، موسیقیدانان و طراحان به اینجا آمده اند و خرده فرهنگ خود را ایجاد کرده اند.امروزه این منطقه دائماً انواع و اقسام افرادی را به وجود می آورد که برای ایجاد یک زندگی جدید و یا پناه بردن به این حباب فرهنگی که به محله تبدیل شده است پناه می برد.قسمتی از استانبول اروپایی است و کسانیکه در جستجوی قیمت تور اروپا هستند نیاز به ویزا ندارند

قدم زدن و پیاده روی در کادیکوی:

ما به شما پیشنهاد می کنیم بعد از ظهر یک تور نیم روزه را در این منطقه غافلگیرانه انجام دهید. در قسمت آسیایی استانبول کشتی را برای عبور از بسفر و مسافرت با قایق در ıarşı Kadıköy را انتخاب کنید ، که در آن ساعت ها ساکنان محلی در این بازار باورنکردنی سنت ها و مدرنیته حضور دارند.کافه ها و فروشگاه های hipster با یک بازار غافلگیرکننده میوه ، ادویه جات ، ماهی ، شیرینی و سایر کالاها از همه نوع در هم می آمیزند. برای مثال: اژل ، محل همبرگر رپرا ترکیه ای در فروشگاه ModaA در بازار است را از دست ندهید

Kadiköy همچنین یک گرداب فکری جدی است و شما با زندگی هنرمندان منطقه آشنا خواهید شد. همچنین شما قادر به کشف Ebru ، سنت اجدادی ترکیه در زمینه های مختلفی از جمله مد ، سینما یا هنر معاصر میباشید. سپس هنر خیابانی زیبای منطقه را به شما نشان خواهیم داد.و میتوانید به بازار Kadiköy برای کشف محصولات زیبای فرهنگ ترکیه بروید.پس از آن شما به کشف فرهنگ ادبی و موسیقی منطقه خواهید رفت و  شما برای دیدار با افراد محلی و اماکن فرقه ای آن ، در مورد فرهنگ راک Kadıköy صحبت خواهید کرد.

در مقالات گذشته توریاب بصورت کامل محله کادیکوی را بررسی نموده ایم حتما آنرا مطالعه کنید و در تور استانبول در محله کادیکوی اسکله مدا استانبول(در قلب کادیکوی) را از دست ندهید.

مطالب مرتبط:

مرکز خرید کوزی استانبول
سه شنبه بازار استانبول(سه شنبه بازار کادیکوی)

امتیاز 3 از 5 | از بین 1747 امتیاز دهنده به ضلع آسیایی استانبول(چهره چسبناک کادیکویی)

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های استانبول

مشاهده بیشتر

هتل های استانبول