تور بالی | تور لحظه آخری بالی | قیمت تور ارزان | تور تابستان | تور نوروز 99 بالی

تور های بالی

بهترین مکان های بازدید در بالی:

بالی یک سرزمین رویایی است که مسافران بتوانند به آنجا مسافرت کنند و از تعطیلات استفاده کنند. این ترکیبی از مناظر ، مردم ، فرهنگ و غذا است که با ایجاد یک انرژی منحصر به فرد و مقصدی را ایجاد می کند که بازدید کنندگان  تور بالی تمایل بیشتری داشته باشند. از تراسهای نمادین برنج در مرکز جزیره گرفته تا سواحل ماسه ای سفید در جنوب ، بالی واقعاً بهشتی است که در بعضی از مناطق توسعه یافته اما هنوز در سایر مناطق کاملاً دست نخورده و بکر است.این که آیا شما می خواهید از اوقات فراغت خود برای استراحت و یا کاوش در سواحل و کوه های این جزیره باورنکردنی استفاده کنید ، بهترین مکان های بازدید در بالی را برای شما در یک سفر فراموش نشدنی به اشتراک می گذاریم.

  1. اوبود (Ubud)

اوبود قلب بالی است که در مرکز جزیره و خانه ای در یک صحنه هنری پر جنب و جوش ساخته شده است. در اوبود است که بیشترین فرهنگ را پیدا خواهید کرد ، رقص و معابد بالینی. خیابان های شلوغ در مرکز شهر مملو از رستوران های خوشمزه و مغازه های شلوغ با عقب نشینی های آرام یوگا است که از خیابان ها باز می شوند. فقط در خارج از شهر معابد و تراس های برنج قرار دارند که نمادی از بالی هستند.

اوبود (Ubud) بهترین راه حل برای: فرهنگ ، یوگا ، غذا ، خرید است.

اوبود کجاست؟ اوبود در مرکز بالی واقع شده است و با فرودگاه دنپاسار 60 تا 90 دقیقه رانندگی دارد.

مزارع برنج تگالالانگ

جنگل میمون

5 مورد برتر برای دیدن و انجام کار ابود بالی چیست: از تراسهای برنج مزارع برنج تگالالانگ بالی Tegalalang دیدن کنید ، از معبد Tirta Empul بازدید کنید ، میمون ها را در جنگل میمون ببینید ، مدتی را برای یوگا بگذرانید و از کوه باتور Batur برای طلوع آفتاب صعود کنید .در یک تور ارزان بالی شما را به معابد مقدس ، منظره ای با مشرف به کوه باتور ، کاخ اوبود ، جنگل میمون و فعالیت های فرهنگی بیشتر را میتوانید بازدید کنید.

 سمینیناک

  1. سمینیناک (Seminyak)

سمینیاک لوکس ترین منطقه بالی است. اینجاست که استراحتگاه های ساحلی و هتل های درجه یک ، ساحل کاملاً سفید را ردیف می کنند و در آنجا مکان هایی است که مهاجران در خانه مستقر شده اند و بسیاری از رستوران ها ، کافه ها ، بارها ، کلوپ های شبانه ، بوتیک ها و فروشگاه های خانگی را برای شما باز کرده اند تا بتوانید در آن غذا بخورید. سمینیاک به راحتی جایی است که شما می توانید کل تعطیلات خود را صرف خرید ، لذت بردن از بسیاری از اسپا ها ، غروب خورشید ساحلی ، مهمانی و گشت و گذار کنید.

سمینیاک بهترین راه حل برای: سواحل ، خرید ، غذا ، زندگی شبانه ، گشت و گذار در بالی است.

سمینیاک کجاست؟ سمینیاک در جنوب بالی قرار دارد و 30 دقیقه با فرودگاه دنپاسار با ماشین فاصله دارد.

  1. کوتا (Kuta)

کوتا مرکز سرگرمی بالی است. این اولین منطقه جزیره ای بود که برای گردشگران توسعه داده شد و امروزه همچنان رو به رشد است. کوتا دارای خیابان ها ، کافه های ارزان ، خرید و گشت و گذار در فروشگاه ها است و به خاطر فضای مهمانی اش مشهور است. کوتا برای همه نیست ، اما اغلب جایی است که مسافران اولین ضربه خود را برای زدن امواج طولانی آسان یا لذت بردن از تفریحات نامحدود ارائه می دهند.

کوتا (Kuta)

کوتا بهترین حالت برای: گشت و گذار ، مهمانی ، فعالیتهای غیر بالینی است

کوتا کجاست؟ کوتا در جنوب بالی قرار دارد و با سرعت 15 دقیقه رانندگی از فرودگاه فاصله دارد.

  1. کانگ گو (Canggu)

کانگ گو یک منطقه تفریحی روزآمد است که هنوز نتوانسته است طعم های گران قیمت سمینیاک را توسعه دهد. در حال حاضر ، این خانه پر از ویلاها ، کلوپ های ساحلی و سه نوار اصلی است که با کافه های گاه به گاه استرالیا تزیین شده اند. کانگگو جایی است که مسافران برای خنک کردن ، امواج ، تمرین یوگا و جایی که بسیاری از مهاجران برای تماس با خانه خود انتخاب می کنند ، می روند.

کانگ گو بهترین راه حل برای: سواحل ، گشت و گذار ، یوگا است

کانگ گو کجاست؟ Canggu در ساحل جنوبی بالی است و با فرودگاه 45 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

  1. نوسا دوا(Nusa Dua)

نوسا دوا ممنوعه ترین منطقه بالی است و مکانی است که می توانید از هرج و مرج فرار کنید. در اینجا ، دو سر برج با یک معبد وجود دارد که بین آنها تفریحی شده است. نوسا دوا برای هرکسی است که می خواهد بسیاری از فعالیت های آبی موجود ، آبهای زیبا و سواحل ماسه سفید را کشف کند. این شهر به دلیل زمین گلف 18 حفره ای و استراحتگاه های فراگیر مشهور است.

نوسا دوا بهترین راه حل برای: خانواده ها ، سواحل ، گلف در بالی است

نوسا دوا کجاست؟ نوسا دوا در امتداد ساحل جنوب شرقی بالی است و با فرودگاه 25 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

  1. جزایر نوسا (Nusa Islands)

منطقه نوسا پنیدا گروهی از سه جزیره در ساحل جنوب شرقی بالی است که به دلیل آبهای آبی خیره کننده ، صخره های ناهموار و زندگی دریایی مشهور هستند. نوسا پنیدا بزرگترین جزیره است و آخرین باری بود که بازدید کنندگان را به خود جلب می کند ، اما دارای مناظر چشمگیر و دهکده های کوچکی است که هنوز هم برای کشف شماست. نوسا  لمبونگان به خاطر فرصت های گشت و گذار ، غواصی بیشتر شناخته شده است. در حالی که نوسا کنینگان در وسط دو جزیره بزرگ قرار دارد ، به راحتی از نوسا لمبونگان کاوش می شود و از آب های باورنکردنی زیبایی برخوردار است.

جزایر نوسا (Nusa Islands)

جزایر نوسا بهترین راه حل برای: سواحل ، گشت و گذار ، غواصی در بالی است

جزایر نوسا کجاست؟ جزایر نوسا در ساحل جنوب شرقی بالی قرار دارند. با قایق های عمومی یا سریع که در مدت زمان مسافرت از 30-90 دقیقه و از Sanur خارج می شوند ، به نوسا لمبونگان و نوسا پنیدا می توانید دسترسی پیدا کنید. نوسا کنینگان از طریق پل زرد از نوسا لمبونگان قابل دسترسی است.

  1. اولوواتو (Uluwatu)

اولوواتو  تنها بخشی از شبه جزیره Bukit است که جنوبی ترین بخش بالی را تشکیل می دهد. این منطقه با صخره های سنگی در حال غوطه وری ، امواج بزرگ و یک زمین نورد ، کنتراست سنگین را از بقیه جزیره نشان می دهد. اولوواتو  محل زندگی برخی از معروف ترین استراحت های گشت و گذار در این جزیره است ، یکی از بهترین نقاط برای تماشای غروب خورشید و سواحل بی نظیر برای رسیدن به مناطقی که باعث یک ماجراجویی می شوند آسان و سخت تر است.

اولوواتو  بهترین برای: سواحل در بالی است.

اولوواتو  کجاست؟ اولوواتو جنوبی ترین قسمت بالی و 40 دقیقه رانندگی از فرودگاه است.

  1. آمد (Amed)

آمد بالی مجموعه ای از روستاهای ماهیگیری است که ساحل بسیار دور شمال شرقی شهر بالی را تشکیل می دهد ، که در امتداد آبهای شفاف اقیانوس واقع شده است. این منطقه هنوز برای گردشگران در حال توسعه است اما مطابق سنت های آن است. آنچه که Amed بیشتر به آن شهرت دارد نقاط عالی غواصی است ، در حالی که در شهر ، یوگا در حال ورود به صحنه است. سواحل به رنگ خاکستری و گشت و گذارهای عالی باعث می شود که در هر مسافر با قیمت تور بالی ، در آمد متوقف شود.

آمد بالی بهترین حالت برای: غواصی در بالی است.

آمد بالی کجاست؟ Amed در امتداد ساحل شمال شرقی بالی است و با فرودگاه با 80 دقیقه رانندگی فاصله دارد.

  1. موندوک بالی (Munduk)

موندوک بالی منطقه ای در بالی است که مردم برای فرار از فشار و شلوغی و تجربه طبیعت به آنجا می روند. تپه های نورد بعد از ظهرها در حالی که مسافران در صبح زود به تپه ها می روند تا از مسیرهای بیشمار موجود استفاده کنند ، دلپذیر می نشینند. آبشارها در طرف صخره های سرسبز جنگل فرو می روند و دریاچه هایی که دقیقاً در خارج از موندوک قرار دارند ، زیبا هستند.

موندوک بهترین راه حل برای: پیاده روی ، مناظر ، طبیعت ، آبشارها در بالی است

موندوک کجاست؟ Munduk در ارتفاعات مرکزی قرار دارد و با فرودگاه 2.5 ساعت فاصله دارد.

  1. جزایر جیلی (Gili Islands)

این گروه از سه جزیره کوچک جزء بالی نیستند ، اما بسیاری از بازدید کنندگان برای تجربه بهشت ​​، به جزایر جیلی سفر می کنند. این جزایر کوچک و بدون وسایل نقلیه موتوری هستند و آن را به یک واحه آرام تبدیل می کنند که با سواحل ماسه ای سفید و سواحل نخل پوشانده شده است. زندگی دریایی درست در سواحل برای لکه بینی لاک پشت ها به خوبی شناخته شده است. این جزایر در حال رونق گرفتن است و مردم به دلیل فرهنگ و رعایت فرهنگ های بی سر و صدا ، به سمت آنها می روند. جیلی ترونگان ، بزرگترین ، بیشتر به عنوان جزیره مهمانی شناخته می شود ، در حالی که کوچکترین آن ، جیلی منو ، ساکت ترین و معروف ترین جزیره ماه عسل است. Gili Air ترکیبی از این دو است.

جزایر جیلی بهترین راه حل برای: سواحل ، غواصی ، مهمانی ، استراحت است.

جزایر جیلی کجاست؟ جزایر جیلی فقط از سواحل شمالی لمبوک دور نیستند ، جزیره ای که در شرق بالی قرار دارد. متداول ترین راه رسیدن به جزایر جیلی از بالی ، قایق با سرعت است که سه ساعت از بندرهای سانور یا پادانگ بای می رود.

شما میتوانید با بهترین آژانسهای بالی کار که به صورت تخصصی تور بالی کار میکنند در سایت توریاب جستجو کنید ما بهترین ها در هر ضمینه ای را برای شما گرد هم آوردیم

ساحل کریستال (Crystal Bay) به دلایل مختلف احتمالاً محبوب ترین ساحل در جزیره نوسا پنیدا است که جاذبه های بسیاری از جمله امکانات غواصی و شنا دارد. ساحل کریستال، یک ساحل زیبا و خلوت با فضای شن و ماسه زیبا به طول 200 متر در انتهای غربی نوسا پنیدا است. با وجود بکر بودن آن، این خلیج به لطف جاده های به خوبی توسعه یافته کاملاً در دسترس است. علاوه بر ساحل زیبا و حاشیه نخلستان، این خلیج به عنوان یکی از مکان های معروف غواصی و شنای نوسا پنیدا شناخته می شود جاده ای که بندر اصلی نوسا پنیدا را به ساحل کریستال متصل می کند نیز بسیار زیبا و دیدنی بوده و از میان بسیاری از دیدنی های حیرت انگیز جزیره عبور می کند

هنگام رزرو هتل چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟ برخی از هم ترین امکانات مناسب سفر خانوادگی که هتل ها و مراکز اقامتی باید داشته باشند شامل موارد زیر هستند: حضور یک کلوب یا زمین بازی برای کودکان به عنوان بخشی از امکانات هتل دارا بودن استخرهای مخصوص کودکان که استخر اصلی آن را تکمیل می کنند. خدمات مراقبت از کودک یا پرستاری در صورت درخواست مکان های ناهار خوری مناسب با منوی مخصوص بچه ها اتاق های متصل یا مجاور هم تنها از شیر آب بنوشید. آب و یخ در هتل ها و رستوران ها بی خطر است. هنگام غذا خوردن، بهترین انتخاب یک رستوران شلوغ است زیرا مواد آنها معمولاً تازه تر است

بهترین و معروف ترین سواحل بالی برای گردش تفریحات شبانه و ریلکس کردن عبارتند از : ساحل کوتا . ساحل نوسادوا بیچ . و منطقه سمینیاک و منطقه جنگلی عوبود

امتیاز 3 از 5 | از بین 24 امتیاز دهنده به بالی