تور سوچی | تور لحظه آخری سوچی | قیمت تور ارزان | تور تابستان | تور نوروز 99 سوچی

تور های سوچی

طبق توافقات بین المللی روسیه، مردم کشور بلاروس برای مسافرت به روسیه نیازی به اخذ ویزا ندارند. مردم یازده کشور جهان نیز برای اقامت بیش از ۹۰ روز در روسیه نیاز به اخذ ویزای روسیه دارند و برای کمتر از ۹۰ روز می توانند بدون ویزا مسافرت کنند. برخی کشور ها هم دارای محدودیت بیشتری هستند. مردم ایران برای سفر به روسیه و همین طور سوچی از بدو ورود بایستی اقدام به اخذ ویزای سوچی نمایند.

برای اخذ ویزا، که ویزای سوچی نیز مستثنی نیست هم، خود شخص می تواند جهت دریافت آن اقدام کند و یا این که وکیل شخص یا نماینده وی در آژانس های مسافرتی می تواند اقدام به اخذ ویزا نماید. در صورتی که مسافر فقط برای گردشگری بخواهد به سوچی سفر نماید بدون اینکه به مصاحبه احتیاج داشته باشد می تواند به گرفتن ویزای سوچی اقدام کند ولی قوانین متفاوتی برای اخذ ویزاهای بازرگانی وجود دارد. معمولا برای اقدام به اخذ ویزا و از جمله ویزای سوچی همراه داشتن مدارکی از قبیل پاسپورت، بلیط رفت و برگشت، عکس، عنوان شغلی و ۵۰ درصد هزینه ویزا ضروری می باشد.

باغ گیاه‌شناسی سوچی (Dendrarium) موزه شهر تفرجگاهی سوچی مرکز تاریخی و ساحل سوچی کراسنایا پولیانا سوچی ویلای استالین

هزینه استفاده از هر تخت در هاستل‌ها ۶ دلار و قیمت هتل دو ستاره یا کمتر از ۲۰ تا ۵۳ دلار متغیر است. قیمت هتل‌های ۳ ستاره هم از ۳۸ تا ۶۶ دلار متغیر است. قیمت هتل‌های ۴ و ۵ ستاره هم از ۸۸ دلار تا ۳۸۷ دلار متغیر است. در ماه مارس قیمت هتل‌ها به طور متوسط ۳۹ درصد کاهش و در فوریه ۶۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

مشاهده بیشتر

جاذبه های سوچی

مشاهده بیشتر

سفرنامه های سوچی

مشاهده بیشتر

راهنمای سفر به سوچی

لینک های مشابه برای تور سوچی

امتیاز 2 از 5 | از بین 4 امتیاز دهنده به سوچی