چگونه می توان با سرمایه گذاری در ملک در ترکیه تابعیت گرفت؟

02 خرداد 1400 ساعت :19:50 1690
سرمایه گذاری در استانبول ، سرمایه گذاری در ترکیه ، سرمایه گذاری در استانبول

تابعیت از طریق سرمایه گذاری: نحوه انجام آن

در سپتامبر 2018 ، دولت ترکیه اعلام کرد که اکنون تابعیت به خارجی هایی که ملکی به ارزش حداقل 250،000 دلار خریداری می کنند ، ارائه می شود. این اقدام پیشنهادی برای افزایش حجم فروش املاک برای کمک به تقویت لیر است.با توجه به اینکه تابعیت اکنون روی میز است ، سرمایه گذاران املاک انگیزه ای دارند که به دلایل موجود برای سرمایه گذاری در استانبول و ترکیه بیشتر بپردازند ، که شامل بازدهی عالی ، طیف وسیعی از دارایی های کالیبر بالا و استراتژی های خروج جامد است - همه اینها توسط اقتصاد پایدار و رشد ترکیه پشتیبانی می شود

تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

چگونه می توان با سرمایه گذاری در ترکیه تابعیت گرفت

فرآیند اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه یک فرآیند 5 مرحله ای است که توسط یک آژانس دولتی جدید اداره می شود ، دفتر مشترک ویژه درخواست شهروندی سرمایه گذار خارجی ، بیشتر با نام FICO شناخته می شود. دفاتر FICO در استانبول و آنکارا وجود دارد و طی ماههای آینده تعداد بیشتری از آنها در سراسر کشور راه اندازی می شوند.

5 مرحله سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ تابعیت گرفت

گزارش ارزیابی: دارایی شما از نظر ارزش عادلانه بازار ارزیابی می شود. این کار را می توان توسط یک شرکت مجاز ارزیابی انجام داد (ما می توانیم در این زمینه کمک کنیم). گزارش را می توان قبل یا بعد از خرید انجام داد.

گواهی انطباق:  متقاضی باید این گواهینامه را از کاداستر خارجی دریافت کند. گزارش ارزیابی ، سند مالکیت ترکی و اثبات انتقال وجه باید به دفتر محلی برود ، که اسناد را در سیستم مرکزی اسکن می کند. در صورت تحقق کلیه معیارها ، گواهی انطباق صادر خواهد شد. این روند حدود یک هفته طول می کشد.

درخواست اجازه اقامت:  پس از دریافت گواهی انطباق ، می توانید درخواست اجازه اقامت دهید. دفتر FICO می تواند این روند را ساده کند. شما به همان مدارکی که برای اجازه اقامت گردشگر ارائه می شود ، همراه با گواهی انطباق نیاز دارید. متقاضیانی که شرایط لازم را کسب می کنند مجوز معتبر یک ساله دریافت می کنند.

 

ثبت آدرس پرونده:  پس از پردازش اجازه اقامت ، باید ثبت نام آدرس را در FICO کامل کنید. شما به سند مالکیت خود نیاز خواهید داشت و تأیید کتبی ثبت نام آدرس خود را دریافت خواهید کرد.

تشکیل پرونده شهروندی : اکنون می توانید با در دست داشتن مدارک لازم و همچنین گواهی انطباق و سند مالکیت ، درخواست تابعیت کنید. این درخواست به اداره کل امور جمعیت و شهروندی ارسال می شود و آنها یک بررسی پیشینه انجام می دهند. هنگامی که این درخواست توسط وزارت کشور پذیرفته شد ، دوباره به اداره کل منتقل می شود ، وی کارت شناسایی ترکیه را برای متقاضیان صادر می کند و آنها را به درخواست گذرنامه دعوت می کند.

محدودیت های

  • خرید باید پس از تغییر مقررات انجام شده باشد: قبل از 18 سپتامبر 2018. در غیر این صورت ، مقررات قدیمی اعمال می شوند.مالکان نمی توانند سه سال ملک خود را بفروشند.
  • اگر رهن داشته باشید ، مبلغ وام از قیمت فروش برای تعیین ارزش کسر می شود.
  • ارزش سند نمی تواند کمتر از مبلغ گزارش ارزیابی باشد.
  • متقاضی باید رسیدهای بانکی را نشان دهد که انتقال قیمت فروش را نشان می دهد.
  • این ملک باید به نام متقاضی ثبت شود (می توانید همسر و فرزندان خردسال خود را نیز در آن ثبت کنید)

مدیر مالکیت یکی از شرکتهای املاک ترکیه:

 مراد دگین: آسان ترین و مطمئن ترین راه شهروندی خرید مستقیم املاک مستقل با اسناد موجود است.این به معنای املاکی است که قبلاً تکمیل شده است. املاک مسکونی جدید یا ساخت و ساز جدید که در این ملک ها قبلاً سند مالکیت وجود داشته باشد ، بوروکراسی زیاد است ، زیرا دولت می تواند سه سال این فروش ملک را به راحتی محدود کند - این مدت زمانی است که خریداران پس از گرفتن تابعیت ملزم به نگه داشتن یک ملک هستند.

وی می گویداز سرمایه گذاران می خواهد که گزینه مطمئنی را انتخاب کنند - که از نظر بازده سرمایه گذاری نیز سودآورترین خواهد بود.

وی افزود: "این نوع سرمایه گذاری در املاک مسکونی در استانبول دنیایی از فرصت را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. در حال حاضر روند در استانبول اقامتگاه های هتل های مارک دار است که نوعی مزیت و سبک زندگی را ارائه می دهد که نوعی از مستاجر ثروتمند و بلند مدت را که می خواهند اجاره های سطح بالاتر را پرداخت کنند جذب می کند. یا البته اگر بخواهید استانبول را به خانه خود تبدیل کنید ، خودتان می توانید از این آن لذت ببرید. "

دگین می گوید سبک زندگی ارائه شده در این اقامتگاه های تجاری مثل "گیلاس بالای سر" برای سرمایه گذارانش است. "از آنجا که آنها دارای مارک هستند و به طور معمول در مکان های عالی ، تقاضا برای این املاک بسیار زیاد است ، نه تنها بازده بالا برای سرمایه گذاری ، بلکه یک استراتژی خروج مطمئن هنگام آمادگی برای فروش."

چگونه می توان با سرمایه گذاری در ملک در ترکیه تابعیت گرفت؟

تخفیف مالیات پاداش برای سرمایه گذاران خارجی

در سال 2017 ، دولت ترکیه برای خریداران خارجی برای اولین بار معافیت مالیات بر ارزش افزوده را وضع کرد. انگیزه افزایش حجم فروش املاک به خارجی ها بود. آخرین داده ها نشان می دهد این اقدام با افزایش 24 درصدی تعداد فروش املاک به خریداران خارجی در سال گذشته انجام شده است.دگین می گوید: "آب و هوا در حال حاضر برای خریداران مناسب است." "با معافیت شهروندی و مالیات بر ارزش افزوده به طور همزمان ، مشتریان احساس می کنند که در حال گرفتن معامله نهایی هستند."

با سرمایه گذاری 250،000 USD ، شما تابعیت ترکیه را برای خانواده خود و همچنین یک ویلای مجلل در Buyukcekmece امن و خانوادگی - منطقه ای که فقط با 30 دقیقه رفت و آمد از مرکز استانبول است دریافت خواهید کرد.

در حالی که برخی از خریداران خواهان زندگی ساکت و آرام هستند اما برخی می خواهند در میان شهرت و شکوه شهر باشند. آپارتمان های نیشانتاشی درست در مرکز شهر ، نزدیک برخی از باور نکردنی ترین خیابان های خرید در استانبول است.

برای اطلاع از جدیدترین تورهای ترکیه اینجا کلیک کنید

امتیاز 3 از 5 | از بین 1690 امتیاز دهنده به چگونه می توان با سرمایه گذاری در ملک در ترکیه تابعیت گرفت؟

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های استانبول

مشاهده بیشتر

هتل های استانبول