چرا در آنتالیا ، مرکز مدیترانه ترکیه ، ملک خریداری کنیم؟

17 اردیبهشت 1400 ساعت :22:41 1036
آنتالیا که قلب ساحل مدیترانه ترکیه محسوب می شود ، برای هزاره ها قطب مرکزی بوده است.

از زمان تاسیس آن در قرن دوم قبل از میلاد ، آنتالیا محل زندگی رومی ها ، بیزانس ها ، سلجوقیان و عثمانی ها بوده است - و امروزه هنوز هم یکی از مهمترین شهرهای ترکیه محسوب می شود.

باستانی و مدرن:

این شهر ترکیبی جذاب از مدرنیته و تاریخ است. کاوش در Kaleci ، شهر قدیمی ، به شما امکان می دهد تا به عقب برگردید ، و پژواک نسل هایی بروید که در خیابان های سنگفرش شده قبل از شما قدم زده اند.

هنگامی که از دروازه هادریان بیرون می آیید ، یکی از کلانشهرهای با رشد سریع 2.5 میلیون نفر را پیدا خواهید کرد.در آنتالیا ساحل زیبای کنییالتی (که دارای مجوز پرچم آبی است) و ساحل لارا تقریباً در همه جای شهر در دسترس هستند. موزه ها ، تئاترهای کلاس جهانی - از جمله تئاتر باورنکردنی Aspendos - مدارس بین المللی و تجهیزات پزشکی برتر وجود دارد.و منطقه وسیع تری از مقاصد باورنکردنی را در خود جای داده است: بلک ، که به یک مرکز جهانی گلف تبدیل شده است. ساید آفتابی و دوستانه ، کمر آنتالیا سبز و زیبا ، و کاس آنتالیا

چرا در آنتالیا ، مرکز مدیترانه ترکیه ، ملک خریداری کنیم؟

آنتالیای من:

یک مسافر تور آنتالیا می گوید: "اولین باری که در آن سال در نوجوانی به آنتالیا آمدم."

"در آن زمان جمعیت 250،000 نفر بود ، اکنون 10 برابر این جمعیت است. اما نکته جالب توجهی که مرا متحیر می کند ، بر خلاف سایر مناطق ترکیه ، برنامه ریزی های بسیار خوبی در زمینه برنامه ریزی شهری انجام شده است."وی افزود: با توسعه شهر ، یکنواختی به حفظ نمایه آنتالیا کمک کرده است.آنها از نظر ارتفاع ساختمان ، شکل ساختمان ، برنامه ریزی شهری آن را ثابت نگه داشته اند.این رشد پایدار منجر به استراحتگاه دریایی با یک مرکز بزرگ شهری شده است. این بدان معنی است که آنتالیا برخلاف سایر استراحتگاههای ترکیه که فصلی هستند ، یک مقصد در تمام طول سال است.

بلک آنتالیا (Belek) بروی نقشه گلف جهان

تفریحی ساحلی با سنگین:

با گشت و گذار در خیابان ها در امتداد ساحل Konyaalti ، غیرممکن است که احساس متمایز یک شهر ساحلی را متوجه نشوید.اما بیش از یک استراحتگاه ساحلی ، این شهر هر آنچه ممکن است بخواهد را دارد.شما در یک شهر 2.5 میلیون نفری هستید که می توانید هر چیزی و هر آنچه را که می خواهید برای زندگی در طول سال حفظ کنید پیدا کنید. و بازدید کنندگان تور ارزان آنتالیا متوجه می شوند که حداقل 20 زبان صحبت می شود و تعداد زیادی از مهاجران موجود وجود دارد."فرودگاه آنتالیا همراه با شهر رشد کرده است و مسافران اکنون می توانند به 365 مقصد در سراسر اروپا و آسیا پرواز مستقیم داشته باشند.

شهر قدیمی آنتالیا:

تعداد کمی از شهرهای ترکیه ظرفیت سرمایه گذاری در آنتالیا را دارند.ملک آنتالیا با کیفیت بالا و تقاضای زیاد است. رشد این شهر توسط جوانان متخصصی صورت گرفته است که برای کار به آنتالیا نقل مکان کرده اند. و آنها به اجاره نیاز دارند.شما می توانید اجاره های طولانی مدت را به راحتی انجام دهید. ملک خود را در بازار قرار دهید: ظرف دو روز مستاجر پیدا خواهید کرد.به خصوص با توجه به سبک زندگی آنتالیا در طول سال ، اجازه تعطیلات کوتاه مدت نیز امکان پذیر است.بر خلاف مراکز دیگر که گردشگری به یک فصل چهار ماهه محدود می شود ، در آنتالیا فصلی ندارید. در تابستان تیپ ساحلی و در زمستان گلف بازان دارید. و فصل اسکی نیز در حال توسعه است.

تنوع گسترده در قیمت وجود دارد. خریداران می توانند از آپارتمان های یک تخته کوچک با قیمت 60،000 دلار ، تا خواص لوکس و پانوراما در ساحل با قیمت 850،000 دلار ، هر چیزی را پیدا کنند. و همه چیز در این بین.اما نکته اصلی این است که سبک زندگی در ساحل خارج از محدوده قیمت شما نیست. "شما می توانید یک آپارتمان سه یا چهار خوابه را پیدا کنید که جادار باشد ، در فاصله پیاده روی تا ساحل ، با قیمت 250-280 هزار یورو.

آنتالیا که قلب ساحل مدیترانه ترکیه محسوب می شود ، برای هزاره ها قطب مرکزی بوده است.

"چه چیز دیگری می خواهید؟ برای این کار نمی توانید در لندن سوله خریداری کنید."

خریداران ملک می گوید ، آنتالیا بیشتر و بیشتر به عنوان یک مقصد ملک کشف می شود. "این همیشه یک مقصد توریستی بوده است ، اما بیشتر و بیشتر مردم را می بینم که در مورد آنتالیا سوال می کنند. طی دو یا سه سال آینده می توانم ستاره آنتالیا را ببینم که با سرعت بیشتری از منطقه دورتر در حال طلوع است."

امتیاز 3 از 5 | از بین 1036 امتیاز دهنده به چرا در آنتالیا ، مرکز مدیترانه ترکیه ، ملک خریداری کنیم؟

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های آنتالیا

مشاهده بیشتر

هتل های آنتالیا