اقامت بیش از حد در ترکیه: پیامدهای ویزای منقضی شده

16 اردیبهشت 1400 ساعت :17:23 1440
به فکر اقامت بیش از حد در ترکیه هستید. حتی برای چند روز ، صرف نظر از ویزای اقامت یا توریست ، عواقبی در پی دارد.

همه ما اصرار به ماندن داریم. به هر حال ، ترکیه از نظر فرهنگ ، غذا ، تاریخ ، آب و هوا و البته آن سواحل طلایی زیبا چیزهای زیادی ارائه می دهد .از سواحل جنوب غربی تور آنتالیا گرفته تا شهرهای شلوغ مانند تور استانبول یا مقاصد عرفانی مانند کاپادوکیا ، تنوع گسترده مکان ها باعث می شود همه بخواهند بمانند و مایل به ترک ترکیه نیستند. با این حال ، قبل از اینکه عمداً ویزای خود را بیش از حد نگه دارید ، بدانید که این شامل جریمه نقدی و یا اخراج و یا ممنوعیت ورود مجدد به کشور در آینده است. بیایید عمیق تر به آن نگاه کنیم.

چه اتفاقی می افتد هنگام اقامت بیش از حد در ترکیه

در حال حاضر ، هر کسی که دارای ویزای توریستی الکترونیکی باشد ، از زمان ورود به ترکیه فقط از 90 روز می تواند اقامت داشته باشد. این موارد باید بصورت آنلاین درخواست شوند و قبل از ورود با استفاده از وب سایت رسمی چاپ شوند. (www.evisa.gov.tr/fa/) اگر می خواهید بیشتر از این بمانید ، می توانید برای این کار برای یک سال اقامت کوتاه مدت به اداره کل مهاجرت استان که شامل اثبات آدرس شماست ، مراجعه کنید. ، یک قرارداد اجاره و اثبات اینکه شما می توانید از نظر اقتصادی در ترکیه زندگی خود را حفظ کنید.

اکنون ، اگر بیش از ویزای توریستی باقی بمانید ، وب سایت های رسمی می گویند بندری که از آن خارج می شوید به صلاحدید آنها در مورد میزان جریمه تصمیم می گیرد. مجازات ها بسته به ملیت و پاسپورت کشوری که هنگام ورود و خروج از ترکیه استفاده کرده اید متفاوت خواهد بود. ما خوانده ایم که برخی از افراد به دلیل اقامت بیش از حد در ترکیه 55 دلار هزینه دریافت کرده اند ، در حالی که برای برخی دیگر 200 دلار است زیرا جریمه در روز بیش از اقامت شما نیز محاسبه می شود. معمولاً اگر به دلیل بیماری بیش از حد اقامت داشته باشید و از پزشك گواهی دریافت كنید كه توانایی پرواز ندارید ، آنها این را می پذیرند و از هرگونه جریمه نقدی مالی چشم پوشی می كنند.

اقامت بیش از حد در ترکیه: پیامدهای ویزای منقضی شده

اکنون ، این مسئله است. اگر پلیس ترکیه در حالی که بیش از حد از اقامت شما گذشته است شما را در یک شهر ، یا روستا سوار کند ، شما را برای اخراج به نزدیکترین نقطه خروج می برد و همچنین ممنوعیت صادر می کند. این ممنوعیت همچنین می تواند برای هرکسی که به خواست خود خارج شود و ده روز بیش از ویزای خود را ترک کرده باشد اعمال شود. بنابراین ، اگر می خواهید دوباره وارد ترکیه شوید ، در آینده نزدیک ارزش آن را ندارد. به همین ترتیب ، اگر از پرداخت جریمه امتناع کنید ، همچنین می توانید ممنوعیت اعمال کنید.

مقامات هنگام صدور ممنوعیت به شما اطلاع می دهند اما اگر در هر زمان در آینده می خواهید بررسی کنید ، با کنسولگری ترکیه در کشور خود تماس بگیرید. همچنین ، به یاد داشته باشید که قبرس شمالی تحت صلاحیت مقامات ترکیه است ، بنابراین نمی توانید فقط به آنجا پرواز کنید و دوباره برگردید. به طور کلی ، توصیه ما این است که عواقب اقامت بیش از حد در ترکیه بدون ویزای رسمی ، ارزش آن را ندارد ، فقط به این دلیل که می دانیم زیبایی کشور باعث می شود همه مایل به بازگشت دوباره و دوباره باشند.

همچنین ارزش خواندن دارد

مجوزهای اقامت در ترکیه : برخی از افراد ترکیه را بسیار دوست دارند و برای اقامت در تمام طول سال با اجازه اقامت ، اجاره یا خرید ملک می کنند. در این مقاله ، ما درمورد اینکه چه چیزهایی باید بدانیم و چگونه آنها را بکار ببریم ، می توان هر روز صبح با یک زندگی جدید بیدار شد.

زندگی در ترکیه : تعطیلات و زندگی در اینجا دو چیز متفاوت است. وقتی همه روزه را هر روز در اینجا می گذرانید ، جنبه گردشگری محو می شود و بینش عمیق تری در مورد فرهنگ ، سنت ها ، تاریخ ، غذا و البته پذیرایی از مردم ترکیه پدیدار می شود. ما در مورد چگونگی انتقال از جهانگرد به خارج سفر می کنیم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 1440 امتیاز دهنده به اقامت بیش از حد در ترکیه: پیامدهای ویزای منقضی شده

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های آنتالیا

مشاهده بیشتر

هتل های آنتالیا