آشنایی با خرید املاک در کلیه مناطق آنتالیا

19 مرداد 1400 ساعت :09:32 1119
آنتالیا در ساحل خیره کننده جنوبی ترکیه یک شهر بزرگ و پررونق مدرن است

 آنتالیا با کیلومترها و مایل ها سواحل شنی زیبا ، با داشتن آب و هوای فوق العاده ، به طور متوسط ​​هر سال تقریباً با 300 روز با تابش آفتاب با شکوه و زمستان های بسیار معتدل در انتظار مسافران تور آنتالیا است.

آنتالیا به یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل شده است و در سال 2014 رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. اما این همه آن نیست که یک اقتصاد پر رونق در این منطقه وجود دارد و بیش از 19 درصد از زمین آنتالیا برای کشت غذا استفاده می شود.

به همین دلیل ، آنتالیا سریع ترین استان در حال توسعه ترکیه است و هم خریداران ترک و هم خارج از کشور را که به سرمایه گذاری و شیوه زندگی موجود در منطقه وسیع علاقه دارند ، جذب می کند. محدوده و انواع اقامتگاه های فروشی در آنتالیا به اندازه چشم اندازش متنوع است ، که دارای قله های بلند کوهستانی است که تا اوایل بهار با برف سفید و گرما که در اوج فصل تابستان به 45 درجه سانتیگراد می رسد ، متفاوت است.

مناطق آنتالیا و انواع املاک

رشد سریع شهری در منطقه به این معنی است که املاک در شهر آنتالیا اغلب به تازگی ساخته شده یا خارج از برنامه است. هنوز مناطق سنتی شهر جذابیت بیشتری به املاک و مستغلات در آنتالیا می بخشد. خواه به دنبال یک آپارتمان برای فروش در آنتالیا باشید یا خانه ، طیف وسیعی برای انتخاب شما وجود دارد.

خرید ملک در کنیالتی آنتالیا

Konyaalti ، یکی از مناطق در حال توسعه جدیدتر ، یک شهر دریایی واقع در حومه مرکز شهر ، به سرعت تبدیل به یک منطقه بازار و یک نقطه مهم برای املاک و مستغلات در آنتالیا ، با دسترسی آسان به ساحل ، دریا و مرکز شهر می شود. اگرچه گزینه های درخشان شیوه زندگی ارائه می شود ، اما آپارتمان های فروشی در آنتالیا در این منطقه به دلیل تداوم انبوه خانه ها با قیمتی معادل 50،000 دلار یافت می شوند. متوسط ​​اجاره ناخالص در مناطقی مانند کنیالتی به طور متوسط ​​حدود 7000لیر در سال است. Konyaalti آنتالیا در گذشته محل آپارتمانهای ارزان قیمت در آنتالیا بود. در حال حاضر ، با توجه به بازگشت سرمایه گذاری در 5 سال گذشته ، شاهد ساخت خانه ها و آپارتمان های شیک بیشتری هستیم

خرید ملک در لارا آنتالیا

لارا  منطقه دیگری است که به دلیل سواحل شنی طولانی و سبک زندگی مجلل و همچنین مجاورت نزدیک با مرکز شهر ، هم در بین شیوه های زندگی و هم در خریداران سرمایه گذاری محبوب است ، هرچند لارا دارای امکانات رفاهی محلی ویژه خود ، با مدارس ، مراکز خرید ، و امکانات تفریحی. املاک و مستغلات در لارا ، آنتالیا همیشه سرآمد بازار املاک آنتالیا بوده است. لارا دارای آپارتمان های کنار دریا و پنت هاوس از $ 500،000 است. چه کسی نمی خواهد هر روز صبح با دید 180 درجه ای از دریا بیدار شود؟

خرید ملک در کپز آنتالیا

کپز ، منطقه ای در حال توسعه است که کمی در حومه شهر آنتالیا واقع شده است. در کپز ، تعداد فزاینده ای از ملک های با تماشای طبیعت در آنتالیا برای فروش وجود دارد ، با این وجود هنوز به شهر آنتالیا نزدیک هستید اما در عین حال بخشی از طبیعت غنی منطقه آنتالیا است.

اگر به دنبال خرید ملک در آنتالیا ، ترکیه هستید ، شایان ذکر است که بیشتر املاک در دو منطقه بالا بر اساس آپارتمان های مجتمع های مدرن با امکانات عالی در محل برای خانواده و کسانی که در نزدیکی دریا واقع شده اند ، ساخته شده است. با برچسب قیمت بالاتر ارائه می شود ، اگرچه یک ویلای لوکس در آنتالیا برای فروش نیز در حومه این مناطق یافت می شود.

خرید ملک در بلک آنتالیا

بلک ،  در شرق شهر آنتالیا و لارا ، یک اقامتگاه هدفمند است. "بچه جدید در بلوک" به اصطلاح برای دنیای گلف توسعه داده شد و چندین دوره حرفه ای گلف در سواحل خود دارد ، برخی از آنها توسط نام های معروف این ورزش طراحی شده است. ملک بلک در حومه قرار دارد و در آن ویلاها یا آپارتمانهای مجلل در مجتمع های کوچک با استخرهای مشترک به همراه ویلاهای خصوصی بزرگتر پیدا می کنید ، همه آنها گلف بازان حرفه ای و آماتور را به خود جذب می کنند ، امروزه به عنوان پایتخت گلف ترکیه شناخته می شود.

از آنجا که این منطقه به تازگی در حال توسعه است ، قیمت ملک در بلک آنتالیا عالی است و زمان خرید آن فرا رسیده است ، زیرا این منطقه به طور پیوسته در حال رشد است که به مرور زمان با افزایش محبوبیت قیمت ها افزایش می یابد ، زیرا منطقه گلف به آرامی از بازار پیشی می گیرد. مانند آلگارو ویلا برای فروش در بلک این روزها دارای ویژگی های مدرن و معاصر است که سرمایه گذاران املاک و مستغلات را از سراسر جهان جذب می کند. این که آیا شما به دنبال ویلا برای ساخت و ساز جدید برای فروش در بلک هستید یا یک خانه سفارشی در بلک به سلیقه و مشخصات خود ، انتخابهای موجود در مجموعه املاک آنتالیا وجود دارد.

خرید ملک در کمر آنتالیا

کمر ، در غرب شهر آنتالیا ، یک منطقه زیبا برای هر کسی به دنبال محل اقامت در آنتالیا، ترکیه که از طبیعت لذت می برد، احاطه شده توسط کوه های توروس فوق العاده و جنگل های کاج زیبا است. در اینجا می توانید مجموعه ای از املاک آنتالیا برای فروش پیدا کنید ، آپارتمان های مدرن اغلب در مجتمع های فوق العاده با امکانات عالی خانوادگی ، ویلاهای خصوصی خیره کننده با باغهای بزرگ و استخرهای شنا ، و املاک سبک قدیمی با قیمت مناسب ، هرچند ممکن است به کمی بازسازی نیاز داشته باشند. کمر همچنین مکانی عالی برای دور بودن از آن چشم های کنجکاو با عناصر کامل طبیعت است.

املاک کمر به دلیل چشم اندازهای محلی ، چشم انداز دریا ندارند ، اما نترسید ، یک ساحل شنی خیره کننده هرگز بیشتر از یک پیاده روی یا رانندگی کوتاه فاصله ندارد.

خرید ملک در کالکان آنتالیا

کالکان ، شهر تفریحی کوچکی است که در 200 کیلومتری شرق آنتالیا واقع شده است. برخی این شهر خیره کننده با چشم اندازهای شگفت انگیز دریا را پاسخ ترکیه به خط ساحلی آمالفی ایتالیا می دانند. با ارتفاع بی نظیر آن ، بیشتر خانه های فروشی در کالکان در اطراف تپه های شهر پراکنده شده اند. چشم اندازها به سادگی برای آنها می میرند. املاک فروشی در کالکان برای سرمایه گذاران گران قیمت املاک ترکیه و خریداران خانه های تعطیل جذابیت زیادی دارد. ویلاهای فروش در کالکان با چشم انداز استخر و دریا از 300000 دلار شروع می شود. برخی از خانه های شیک و معاصر برای فروش در ترکیه را می توان در کالکان یافت ، با بازدهی اجاره ای مورد انتظار تا 10 هزار لیر در اوج فصل تابستان ، سرمایه گذاران املاک کالکان بازگشت بالایی به سرمایه خود می دهند.

به طور کلی املاک و مستغلات در آنتالیا پتانسیل اجاره عالی در تمام طول سال به سرمایه گذاران ارائه می دهد ، زیرا شهر و استراحتگاه های اطراف آن رشد می کند ، تقاضا برای ملک نیز افزایش می یابد. بنابراین ، افزایش سرمایه یکی دیگر از سرمایه گذاری های جذاب است زیرا قیمت ها همچنان در آینده افزایش می یابد.

آیا خرید ملک در آنتالیا سرمایه گذاری خوبی است؟

خرید ملک در تمام مناطق آنتالیا یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اکثر املاک درآمد سالانه بالایی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی مناطق درآمد فصلی بسیار بالایی را ارائه می دهند.

هزینه خرید ملک در آنتالیا چقدر است؟

وقتی شما در آنتالیا ملک می کنید ، باید 8000 لیر اضافی به قیمت خرید اضافه کنید تا کلیه هزینه ها و مالیات و غیره را پوشش دهید.

آیا خرید ملک در آنتالیا ایمن است؟

طی ماه های گذشته COVID-19 در بازار املاک و مستغلات آرام شده بود ، اما خرید ملک در آنتالیا در این زمانهای بی سابقه امن است.

آیا خارجی ها می توانند در آنتالیا ملک بخرند؟

ملیت های متعددی هستند که ملک را در آنتالیا با محدودیت های بسیار کمی برای خریداران خارجی خریداری کرده اند.

امتیاز 2 از 5 | از بین 1119 امتیاز دهنده به آشنایی با خرید املاک در کلیه مناطق آنتالیا

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های آنتالیا

مشاهده بیشتر

هتل های آنتالیا