10 مکان گردشگری پاتایا که ارزش بازدید دارند

05 تیر 1400 ساعت :19:00 1270
پاتایا بدون شک یکی از محبوب ترین مقاصد تایلند علاوه بر بانکوک است .

این شهر (تور پاتایا) به دلیل زندگی و مهمانی های شبانه ، همراه با ماسه های پاشیده و زیبایی های استوایی مشهور است. با این حال ، این شهر چیزی فراتر از مقصد افراد مهمانی است. اماکن توریستی پاتایا ترکیبی عالی از فرهنگ و طبیعت است. جاذبه ها و فعالیت های فضای باز روزها شما را مشغول می کند و حوصله شما سر نمی رود. می توانید طبیعت و فرهنگ آن را از راه هایی که هرگز تصور نمی کردید کشف کنید.

بنابراین اجازه ندهید شهرت "بد" یا مهمانی پاتایا شما را عقب بیندازد. فضای آرام سواحل و جزایر آن و درخشش خیابان واکینگ استریت پاتایا ، این شهر ساحلی پر جنب و جوش را به یک مقصد عالی در تور تایلند تبدیل کرده است. در زیر 10 بهترین کار برای انجام در پاتایا آورده شده است ، و در انتهای پست راهنمای ما برای پاتایا را پیدا خواهید کرد. ما نکات و توصیه های مربوط به سفر را در مورد چگونگی رفتن به آنجا و محل اقامت در پاتایا به اشتراک می گذاریم.

مکانهای عالی برای بازدید در پاتایا ، تایلند

1.گلهای باغ گیاه شناسی نونگ نوچ Nong Nooch را تحسین کنید

اگر به گل ، درخت و باغ علاقه مند هستید ، بدون شک یکی از مکانهای توریستی پاتایا است که نمی توانید از آن غافل شوید. یک مکان عالی برای گذراندن یک بعد از ظهر دلپذیر به دور از جمعیت است. باغ گیاه شناسی Nong Nooch یک پارک موضوعی است که دارای موارد برجسته مختلف است. باغ استون هنج و باغ فرانسوی قرن هفدهم میزبان برخی از زیباترین گل ها نه تنها در تایلند بلکه در جهان است.

حتما در ورودی دوچرخه اجاره کنید. چرا؟ زیرا این بهترین روش برای گشت و گذار در باغ است و همه چیز را به این ترتیب بیشتر خواهید دید! اگر به دنبال انجام کارهایی در پاتایا با بچه ها هستید ، به باغ گیاه شناسی بروید ، دره Dinnousour ساعت ها آنها را سرگرم می کند.

گلهای باغ گیاه شناسی نونگ نوچ Nong Nooch را تحسین کنید

2.از بازار شناور پاتایا دیدن کنید

بازارهای شناور بی شماری در تایلند وجود دارد ، اما هیچ یک مانند بازار پاتایا وجود ندارد. این بازار "بازار شناور چهار منطقه" نامیده می شود زیرا به چهار منطقه تایلند تقسیم شده است: شمال ، شمال شرقی ، جنوب و مرکز. تاجران ، کشاورزان و ماهیگیران در امتداد آب شناور می شوند و محصولات تازه را از هر منطقه کشور می فروشند. توجه داشته باشید که همه دکه ها شناور نیستند. برخی از آنها مغازه های چوبی هستند که در کناره های بانک ها ایستاده اند و از همه فعالیت ها به شما نمای ممتازی می دهند. حتماً از طریق بازار شناور پاتایا گشت بزنید ، اگر چیزی را دوست دارید ، در کنار قایق یا غرفه توقف کنید و مذاکره را شروع کنید. چانه زدن بخشی از تجربه و یکی از جالب ترین کارهایی است که می توان در پاتایا انجام داد. ادویه های محلی ، صنایع دستی ، یا سبزیجات و میوه های رنگارنگ مطمئناً ارزش تجربه را دارند!

بازار شناور پاتایا دیدن کنید

3.از یکی از بهترین سواحل پاتایا دیدن کنید

جمعیت در ساحل پاتایا می تواند واقعاً زیاد باشد. کمی بیشتر به جنوب بروید ، ساحل جومتین ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید! این قسمت از شن و ماسه سفید خوب یکی از بهترین سواحل پاتایا و پناهگاه کسانی است که به دنبال آرامش هستند. از آنجا که به اندازه ساحل پاتایا بزرگ و شلوغ نیست ، بسیار آرامتر است اما به معنای کسل کننده نیست. برخی از بهترین فعالیت های آبی را می توان در پاتایا مانند جت اسکی ، پاراسیل و سرنشین بادی مشاهده کرد. رستوران های زیادی در امتداد ساحل که غذاهای دریایی تازه و خوشمزه ای را سرو می کنند تا شکم شکم خورده شما را تحریک کنند!

سواحل پاتایا دیدن کنید

4.در Koh Larn - جزیره مرجانی کوه لارن ، احساسات خود را در جزیره تجربه کنید

مکان های توریستی پاتایا که ارزش بازدید دارند ، فراتر از ساحل هستند. یکی دیگر از مکان هایی که باید در پاتایا از آن دیدن کنید کوه لارن است که جزیره مرجانی پاتایا نیز نامیده می شود و فقط چند دقیقه با ساحل فاصله دارد. می توانید با کشتی از پاتایا به کوه لارن بروید که هر 30 دقیقه از اسکله بالی Hai حرکت می کند. جزیره مرجان با داشتن مناظر بی نظیر بی نظیر ، بهترین سواحل پاتایا را دارد. این یک بهشت ​​گرمسیری واقعی است که گزینه های بسیار خوبی برای غذاهای دریایی تایلند دارد. کوه لارن دارای 6 ساحل مختلف است. هر کدام از آنها حال و هوای منحصر به فرد خود را دارند. یکی از بهترین کارها در کوه لارن این است که با اجاره یک موتور محلی و رانندگی در جزیره ، کوهپیمایی کنید و با احتیاط رانندگی کنید؟!. این یکی از بهترین راه ها برای کشف سواحل مخفی در کوه لارن است ، و همچنین یکی از برترین کارها برای انجام در پاتایا با خانواده یا دوستان است.بیش از یک روز سفر ، اما واقعاً یک گشت و گذار در جزیره ، کوه چانگ چند ساعت با پاتایا فاصله دارد و ارزش بازدید را دارد

جزیره مرجانی کوه لارن

5.مسحور پناهگاه حقیقت شوید

پناهگاه حقیقت بدون شک یکی از بهترین چیزهایی است که می توان در پاتایا مشاهده کرد. این مکان مانند هیچ چیز دیگری ، یک جاذبه خیره کننده و بی نظیر در پاتایا نیست.

این معبد 105 متر قد دارد و همه آن از روی ساج ساخته شده است که به دقت ساخته شده است. یک منظره واقعاً زیبا برای تماشای ، مقدسین حقیقت همانطور که انتظار دارید یک معبد بودایی نیست. یک صاحب مشاغل آن را به عنوان مکانی برای رفتن و تأمل در مورد خود طراحی کرده است. برای تحسین سایت وقت بگذارید و کارگاه صنایع دستی آنها را بررسی کنید. اگر نمی توانید از همه مکان های توریستی پاتایا که در اینجا ذکر شده بازدید کنید ، فقط چند مورد را انتخاب کنید ، اما جرات نمی کنید از Sanctuary of حقیقت عبور کنید.

پناهگاه حقیقت

6.تحسین تصویر بودا در کوه بودا (Kao Chee Chan)

کوه بودا با 130 متر ارتفاع ، با ظاهری چشمگیر که از کیلومترها دورتر دیده می شود ، یکی از جالب ترین مکانها برای بازدید در پاتایا است. تصویر بودا در کوه در سال 1996 برای بزرگداشت 50 سالگرد سلطنت راما نهم ساخته شد و با استفاده از فناوری لیزر حک شده و سپس با برگ های طلا منبت کاری شد. این فرایند کاملاً در شب انجام شد تا نور لیزر با وضوح بیشتری دیده شود. کائو چی چان همچنین دارای باغ های زیبا و محوطه سازی شده و حوضچه های نیلوفر آبی است که هوایی آرام را نسبت به مکان ارائه می دهد.

7.از بودای بزرگ پاتایا دیدن کنید

Wat Phra Khao Yai یا "بودای بزرگ" مطمئناً مطابق با نام آن است. این بزرگترین بودا در منطقه است ، با 18 متر قد و 100 متر بالاتر از سطح دریا ، ناظر پاتایا است. هنگامی که در بالای تپه کنار بودا قرار گرفتید ، ساحل جومتیین را مشاهده خواهید کرد. این مجموعه معبد بودای بسیار دقیق طلایی را در خود جای داده است ، به لطف زنگ های متعدد ، بخور دادن و چندین مجسمه ، حال و هوایی آرام را برای بازدید کنندگان ایجاد می کند. اگر به دنبال این هستید که برای ارتباط با مردم محلی در پاتایا چه کاری انجام دهید ، این مکان عالی برای بازدید است زیرا مردم محلی هر روز از معبد بازدید می کنند ، بنابراین انتظار می رود که راهبان و مردم محلی در حال دعا باشند!

بازدید از نمای پاتایا در تپه پراتومناک یک فعالیت گردشگری است که باید در پاتایا انجام شود.

بودای بزرگ پاتایا دیدن کنید

  1. Khao Pattaya View Point: محبوب ترین دیدگاه پاتایا

 بازدید از نمای پاتایا در تپه پرتومناک یکی دیگر از موارد ضروری در پاتایا است ، زیرا بهترین نقطه دید شهر است. هر زمان از روز می توانید از آن دیدن کنید و عکس های خوبی از خلیج هلال پاتایا بگیرید. این مکان یکی از مکانهای گردشگری پاتایا است که هنگام غروب آفتاب شلوغ می شود زیرا همه می خواهند منظره زیبای شهر را روشن کنند. اگر به دنبال یک فعالیت عاشقانه هستید ، این یکی از مکان های معروف در پاتایا برای زوج ها است.

Khao Pattaya View Point: محبوب ترین دیدگاه پاتایا

9.جذب فرهنگ چینی در Anek Kuson Sala (Viharn Sien)

برای کسانی که به دنبال کارهای فرهنگی در پاتایا هستند ، Anek Kuson Sala یا Viharn Sien مکان مناسبی است! این معبد چینی سابق که در ابتدا برای یادبود دوستی بین چینی ها و تایلندی ها ساخته شده بود ، اکنون یک موزه 3 طبقه است که مجموعه ای بی نظیر از عتیقه های چینی را در خود جای داده است. سیصد قطعه هنر چینی ، تصاویر بودا ، مجسمه های برنزی و مجسمه های مختلف خدایان چینی همه در اینجا نگهداری می شوند! نکته برجسته نمایش دائمی چهره های ارتش سفینه ، از جمله ارابه و اسب است. علاوه بر این ، می توانید مجسمه هایی از لباس پوشان ، فالگیرها را مشاهده کنید که گردشگران اغلب 1 سکه بات بر روی آنها قرار می دهند.

10.از زندگی شبانه پاتایا در Walking Street لذت ببرید

ما نمی توانیم لیست خود را بدون ذکر کارهایی که باید در شب در پاتایا و خیابان معروف Walking انجام دهیم ، پایان دهیم. مناظر و صداهای Walking Street Pattaya کاملاً قابل مشاهده است. Walking Street پانصد متر طول و نام آن دقیق است. بعد از ساعت 6 بعدازظهر هیچ وسیله نقلیه ای در خیابان مجاز نیست. خیابان و همچنین خیابان های فرعی کوچکتر و پر تعداد زیادی از بارها ، کلوپ های شبانه ، رستوران ها و بارها پر است.

سخن نهایی:

برای ارزانترین تور پاتایا با آژانس های سایت توریاب در ارتباط باشید.

تور های مرتبط :

امتیاز 3 از 5 | از بین 1270 امتیاز دهنده به 10 مکان گردشگری پاتایا که ارزش بازدید دارند

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

تور های ویژه پاتایا

مشاهده بیشتر

جاذبه های پاتایا

مشاهده بیشتر

هتل های پاتایا