اکواریوم دبی+VIDEO

27 خرداد 1398 ساعت :00:50 3361
اکواریوم دبی Dubai Aquarium بخشی از مرکز خرید دبی مال که خود دبی مال نیز بخشی از برج دبی است که نزدیک به 20 میلیارد دلار هزینه ساخت آن شده است و مرکز خرید دبی (یکی بزرگ ‌ترین مرکز خرید های جهان) است.

با این توصیف میتوانید تصور کنید که اکواریوم دبی که در بخش میانی این مرکز خرید قرار دارد چه عظمتی میتوانند داشته یاشد اکواریوم دبی یکی از بزرگترین آکواریوم های معلق در جهان است.تانک آکواریوم 10 میلیون لیتری گنجایش دارد و خانه هزاران حیوان آبزی(۳۳۰۰۰ موجود زنده) را شامل می شود که شامل بیش از 140 گونه است. بیش از 300 کوسه و رایس در این مخزن، از جمله بزرگترین مجموعه کوسه های شن و ماسه ببر در جهان زندگی می کنند. نام این آکواریوم در کتاب گینس به خاطر " بزرگ ‌ترین پانل اکریلیک " جهان قرار دارد. بازدیدکنندگان می توانند بر روی یک قایق شیشه ای قرار بگیرند، و نمای منحصر به فرد تانک را از زیر پای خود به نمایش می گذارند. تجربه کنند و یا یک تجربه Snorkeling Cage را انتخاب کنند و برای آنهایی که ماجراجو هستند شیرجه در میان کوسه ها که با یک لانچر از شما محافظت می شود در فاصله چند سانتی متری از انواع مختلف کوسه ها و ماهی ها قرار بگیرید.

اکواریوم دبی یک تونل شیشه ای با نمای 270 درجه زیر اقیانوس با ابعاد  51 متر طول 20 متر عرض 11 متر ارتفاع دارد دارد.که عاشقان دنیای زیر آب عاشقانه هر ساله با تور دبی خود را به این مکان میرسانند.البته جدا از آکواریوم یک باغ وحش دریایی که خانه اختاپوس، پنگوئن ، شیر ماهی ،کروکودیل ، سمور آبی، عروس دریایی، لاک پشت، خرچنگ ، ستاره دریایی  و انواع رنگی از ماهیان زیبا اقیانوسی میباشد.برای رسیدن به این مکان کافیست جاده شیخ زاید که در پست قبلی راجبش کامل توضیح دادیم را دنبال کنید و وارد خیابان دوحه و مرکز خرید دبی مال شوید و با 120 درهم از تمام امکانات آکواریوم دبی (بزرگ ‌ترین تونل و پانل اکریلیک- باغ وحش دریایی- قایق شیشه ای) بازدید نمائید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 3361 امتیاز دهنده به اکواریوم دبی+VIDEO

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های دبی

مشاهده بیشتر

هتل های دبی