تور آنتالیا | تور لحظه آخری آنتالیا | قیمت تور ارزان | تور تابستان | تور نوروز 99 آنتالیا

کالیچی "Kaleiçi"دروازه آنتالیا به گذشته:

کالیچی آنتالیا که از زمان های بسیار قدیم شاهد تاریخ بوده است ، با خانه های خود ، خیابان های باریک و اثری از معماری یونانی ، سلجوقی و عثمانی ، مسافران تور ارزان آنتالیا را به گذشته می برد.کالیچی پایتخت گردشگری در آنتالیا است و قلب شهر قدیمی ، دروازه هادریان از شیار مناره  Kesik ، دیوارها، ، موزه ها و کوچه های تنگ از خانه های قدیمی بهره گیری از یک سفر به گذشته است.آنتالیا ، یکی از قدیمی ترین شهرک های آناتولی ، که از زمان های بسیار قدیم شاهد تاریخ بوده و هر ساله میزبان بیش از 10 میلیون گردشگر تور آنتالیا است ، آنتالیا با زیبایی های باستانی و طبیعی خود و جذاب ترین شهرک آنتالیا Kaleiçi است که با خانه های خود که اثری از معماری یونانی ، سلجوقی و عثمانی ، خیابان های باریک دارد ، بازدید کنندگان خود را به یک سفر تاریخی می برد.گردشگرانی که وارد کاله چی می شوند ، و از طریق دروازه قلعه مجذوب مسجد 650 ساله مولوویان ، اولین مسجد مناره در شهر ، دروازه هادریانوس (سه دروازه) می شوند.کالیچی دارای 127 دیوار شهر ، مسجد و چاهها ، 356 خانه معماری عمرانی ، 93 باغ و 25 دارایی طبیعی برای محافظت از آن است ، کالیچی با کارهای محوطه سازی و مرمت اخیر خود به ستاره درخشان آنتالیا تبدیل شده است.

 کالیچی

"Kaleici مانند یک ماشین زمان است"

کالاییچی یک مکان خاص است. در اینجا شما می توانید وارد تونل زمان شوید.می توانید هزاران سال را با یک پیاده روی کوتاه در خیابان احساس کنید.مدیر بررسی و بناهای تاریخی آنتالیا ، جمیل کارابیرام ، كالیچی را "موزائیكی می داند كه توسط تمدنهای رایج ایجاد شده توصیف كرد و اظهار داشت كه تقریباً 3 هزار نمونه معماری از خانه ها در كالیچی وجود دارد.مورخ شهر Antalyan ، Huseyin rinimrin اظهار داشت كه كاليچي روحي منحصر به فرد داشت و پس از اعلام منطقه SIT ، از اين منطقه به خوبي محافظت شد و به يك تاريخ زنده تبديل شد.

 

Kaleiçi یا شهر قدیمی آنتالیا بدون شک یکی از موارد ضروری در آنتالیا است. چرا؟ از آنجا که جذاب ، زیبا ، رنگارنگ است و آنتالیا را کاملاً متفاوت از همتای مدرن به شما نشان می دهد. هنگامی که قهوه خود را در شهر قدیمی آنتالیا می نوشید ، به سختی می توانید باور کنید که Kaleiçi بخشی از یک شهر زنگ زده است که دارای 1.3 میلیون نفر جمعیت است و به همین دلیل در ماه های تابستان بازدید کننده بیشتری دارد. شهر قدیمی مانند خود یک جهان است و دارای خانه های قدیمی بسیار مرمت شده ، هتل های بوتیک ، کافه ها و خیابان های بسیار باریکی است.Kaleiçi به شکل آمفی تئاتر در حوالی بندر قدیمی آنتالیا ساخته شده است و چندین نقطه دسترسی به شهر قدیمی آنتالیا وجود دارد. اگر به دنبال راحتی هستید ، می گوییم می توانید قدم زدن را در آسانسور شیشه ای مدرن شروع کنید ، یک نمای عالی از منظر آن در قسمت بالا یا به صورت مستقیم به سمت برج ساعت حرکت کنید.اگر می خواهید تور اکتشافی خود را از Kaleiçi با یک اثر Wow-Effect شروع کنید ، بهترین انتخاب شما در محله قدیمی کالیچی Hadrian Castle Gate (دروازه قلعه هادریان) است که شما را به قلب شهرک قدیمی منتقل می کند.شهر قدیمی آنتالیا ممکن است به ظاهر اصلی خود چسبیده باشد ، اما این قسمت از شهر وقتی به هنگام غذاخوری و بارها پایین می آید بسیار زنده و فوق العاده مدرن است. Kaleiçi بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد ، و این دقیقا به همین دلیل است که شما باید هنگام اقامت در آنتالیا از آن دیدن کنید.جنبه جالب این شهر پیاده روی این است که در پشت هر گوشه تعجب آور است. مهم نیست که کجا نگاه کنید ، به نظر می رسد همه چیز لبخندی بر چهره شما می گذارد. و حتی آن خانه هایی که هنوز احتیاج به ترمیم دارند ، زیبایی پوسیدگی را نشان می دهند ، و این پتانسیل را دارند که همه چیز را به جلال خود برگردانند. و پس از آن ، البته ، شما به یادآوری های دوران باستان می روید.بسیاری از مساجد به خوبی حفظ شده اند و جدا از مسجد مناره شکسته ، امروزه هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند. بازدید کنندگان مجاز به داخل هستند ، به شرطی که لباس مناسب بپوشند.اگر بعد از این همه خیابان های باریک ، احساس می کنید مدتی را در فضای آزاد می گذرانید ، به سمت پارک کارالی اوغلو آنتالیا(پارک زوج های جوان) در حاشیه جنوب غربی Kaleiçi بروید تا منظره های اطراف آن را با فضای سبز ببندید. خواهید دید که این محلی است که افراد محلی به آنجا می روند.یک نقطه دیدنی مشهور در شهر قدیمی آنتالیا برای افراد جوان و پیر ، یک نقطه دیدنی مجاور Hıdırlık Kulesi و پارک Karaalioğlu است. این مکان مناسب برای منظره غروب آفتاب ، شام های عاشقانه یا برای پیدا کردن سایه ای در پارک در یک روز گرم است. مردم محلی این منطقه را دوست دارند و می توان به راحتی درک کرد که چرا. از تماشای دریا و کوهستان های بی نظیر که در روز خود در Kaleiçi فکر می کنند لذت ببرید.نزدیکترین فرودگاه آنتالیا ، در حدود 30 دقیقه با Kaleiçi است.

رزرو تور آنتالیا

منبع: کالیچی

هرکدام از مناطق آنتالیا جذابیتهای خود را دارد منطقه لارا مناسب برای خرید کردن منطقه بلک هتل های لوکس منطقه کمر طبیعت کوهستانی

مرکز خرید مارک آنتالیا و مرکز خرید تراسیتی از بهترین مراکز خرید در آنتالیا میباشد

سرویس دهی هتل های آل 18 ساعت در روز هتل های 5 ستاره تاپ یوآل 24 ساعته میباشد البته فقط در هتل های خیلی لوکس تفاوت دارد

پرواز ترک به صورت مستقیم با یک توقف در فرودگاه آنتالیا انجام میشود و پرواز ایرانی به فرودگاه اسپارتا و از اسپارتا با ترانسفر زمینی انجام میش

مشاهده بیشتر

سفرنامه های آنتالیا

لینک های مشابه برای تور آنتالیا

امتیاز 5 از 5 | از بین 147 امتیاز دهنده به آنتالیا