آشنایی با 2 کشتی کروز که به بدروم می روند

09 خرداد 1400 ساعت :06:43 1445
در یک روز زیبای بدروم ، مناظر دیدنی از آب کم نیستند.

این شبه جزیره با آبشارهای آرام و سواحل پنهان آراسته شده است و در ساحل جزایر ترکیه و یونان با نور آفتاب برای گشت و گذار وجود دارد. گرچه به اندازه ریویرای فرانسه یا ساحل آمالفی توریستی نیست ، اما به نظر می رسد جذابیت های دریایی تور بدروم از چشم دور نخواهند ماند: قایق های تفریحی کوچک و بزرگ در حال کشف لذت های شبه جزیره هستند و اعتبار بدروم به عنوان یک مرکز قایقرانی در حال حاضر کاملاً در نقشه و قایق های بادبانی بزرگتر می شوند.

شما در بدروم 2 تا کروز دریایی زیبا را می توانید برای سفر های دریایی خود رزرو کنیدsuperyachts  و megayachts در شبه جزیره این 2 کروز دریایی بسیار نادر هستند. شما بیشتر و بیشتر این شناورهای عظیم را در اطراف بدروم می بینید.

او این پدیده را ناشی از شهرت بدروم در زمینه زندگی و تعطیلات جدید می داند. هنگامی که مجموعه ای از دهکده های کوچک ماهیگیری بود ، شبه جزیره وارد مرحله جدیدی شد: مرکزی برای خانه های مجلل و بازدیدکنندگان جذاب آماده می شود.

شهرت روزافزون بدروم در میان ملوانان به طور طبیعی منجر به نوسازی بزرگترین ماریناهای آن شد: تفریحگاه بدروم و پالمارینا ، در یالیکاواک ، که بازدید کنندگان بیشتری را به خود جلب کرده است ، در پایان برخی از آنها خانه های تفریحی بدروم یا ویلا در مناطق ترکیه را خریداری می کنند. به سمت پاشنه خوب حرکت می کند ، و همچنین امکانات دریایی دارای رستوران های لوکس ، کلوپ های شبانه و بوتیک ها است.

 کشتی کروز بدروم

این صنعت به سرعت در حال رشد است. "فقط باید به آب نگاه کنید تا تغییر را ببینید. قایق های تفریحی لوکس زمانی نایاب بودند ، اما ما بیشتر و بیشتر شاهد آن هستیم.این قایق های تفریحی خانه های لوکس شناور هستند." "هر راحتی مدرنی که می توانید تصور کنید ، از اتاق بازی گرفته تا استخرهای شنا و بالگردها."

برای افراد ثروتمند بسیار واضح است. آنها آفتاب و دریا را دریافت می کنند ، چیزی که همه از تعطیلات در تور ترکیه می خواهند ، درست است؟ اما یک قایق تفریحی نهایت خلوت را به شما می دهد. بدون همسایه ، بدون پاپاراتزی ، فقط آرامش و سکوت در دریای مدیترانه. "

ساخته شده در هنگ کنگ ، برای سفر

کشتی آداسترا 42 متری در سال 2012 راه اندازی شد و خطوط براق و شکل آینده نگرانه او باعث شد تا این کشتی بحث شهر شود - در واقع بسیاری از شهرها ، از زمان ساخت تریماران برای سفر. Adastra به سبک و کم مصرف و آماده برای ماجراجویی طراحی شده است و در سراسر جهان از آسیا تا آفریقا تا مدیترانه دیده شده است.  

این قایق بادبانی نتیجه طراحی دقیق و مشاوره سازندگان آن ، قایق های McConaghy ، بود تا سطح راحتی و سبک مناسبی را فراهم کند. این یک سالن بزرگ با پنجره های پانوراما ، دارای یک اتاق نشیمن ، میز ناهار خوری و ایستگاه ناوبری است. عرشه عقب دارای مبل و میله است. دارای یک کابین مستر تمام عرض و همچنین کابین های مهمان است. این به معنای فضای لازم برای نه مهمان است - و پنج نفر از کارکنان که راحتی را تأمین می کنند.

Adastra از اولین کشتی از این دست که به آبهای بدروم می رود فاصله دارد.

 کشتی کروز بدروم

سال گذشته شاهزاده چارلز و همسرش كامیلا پاركر-بولز در سوپراخوردی OKTO  سوار آن شدند ، یك شناور 65 متری كه دارای یك عرشه ، سالن بدن سازی ، اتاق غذاخوری رسمی ، سینما و استخر است. این قایق بادبانی 54 میلیون یورو عالی است.

همچنین سال گذشته ، شاهزاده سعودی الولید بن طلال بن عبدالعزیز آل سعود 558،000 پوند در یک هفته تعطیلات بدروم هزینه کرد .یک کشتی لوکس که زمانی متعلق به دونالد ترامپ بود و ایده آل برای یک خانواده است. که 300 قطعه چمدان در تعطیلات می آورد.

از دیگر بازدیدکنندگان می توان به بیل گیتس و رومان آبراموویچ اشاره کرد که کشتی در اشاره کرد.

در مورد آینده ، ما معتقدیم است که هنوز توانایی های بدروم محقق نشده است. "آماده شوید تا با افزایش شهرت بدروم ، لوکس ترین قایق های تفریحی جهان در شبه جزیره ظاهر شوند."

تور های مرتبط :

امتیاز 2 از 5 | از بین 1445 امتیاز دهنده به آشنایی با 2 کشتی کروز که به بدروم می روند

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

تور های ویژه بدروم

مشاهده بیشتر

هتل های بدروم