چرا در سیده (ساید آنتالیا) آنتالیا ملک خریداری کنیم؟

06 خرداد 1400 ساعت :18:22 1628
چگونه می توان در سیده آنتالیا ملک مناسب ، را پیدا کرد.

شهر سیده (Side, Antalya) ترکیه اگر به فکر خرید خانه در خارج از کشور هستید ، باید Side ، ترکیه را در نظر بگیرید. این شهر با نام منحصر به فرد خود ، دارای تاریخ ، سواحل ، آب و هوای گرم و سرگرم کننده برای هر سنی است. این یک اجاره مناسب برای تعطیلات ، گزینه اجاره خرید یا خانه دائمی خواهد بود. امتیاز اضافی نزدیک بودن به شهر شلوغ آنتالیا این منطقه را به یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری در ترکیه و زندگی در یکی از بهترین استراحتگاه های آن تبدیل می کند.

چرا در سیده (ساید آنتالیا) آنتالیا ملک خریداری کنیم؟

Side جنبه های مختلفی دارد و نوید تجربه متنوعی را برای هر بازدید کننده می دهد ، در حالی که با گسترش و ایجاد فضای مدرن تر ، این شهر همیشه به گذشته غنی و تاریخی خود که همیشه به طور هماهنگ وجود دارد و از برجسته ترین موارد شکل گیری یک کشور است ، وفادار می ماند.

ساید آنتالیا

تاریخچه Side

این شهر در سواحل جنوب مدیترانه ترکیه واقع شده است ، یک شهر عتیقه کلاسیک است اما همچنین یک استراحتگاه تعطیلات پر رونق است. ساید دارای معنای تاریخی فراوانی است و به عنوان یکی از مشهورترین مکانهای کلاسیک در ترکیه شناخته می شود. در حدود 7 سال قبل از میلاد مسیح ثبت شده است گفته می شود كه مهاجران یونانی از Cyme در Aeolis Side را تاسیس كردند كه Aeolis منطقه ای از غرب آناتولی بود. خدای یونانی آتنا خدای تعلیم و تربیت او بود و در سراسر شهر به عنوان سرپرست نگهبان شهر مورد احترام قرار گرفت و همچنین به پول آنها آراسته شد.

دروازه بزرگ در ساید این شهر بیشتر از یک گروه انبوه دزدی دریایی تشکیل شده بود ، که زبان بومی خود را رها کرده و زبان بومیان ساکن را در پیش گرفت. این زبان چنان عمیق بود که مهاجران یونانی ساکن در اینجا بعداً زبان مادری خود را رها کردند و زبان بومی را پذیرفتند ، که در اثر مصنوعات کشف شده در کاوشها پیدا شده است. زبان حک شده یک رمز و راز باقی مانده است اما گواهی بر زبان بومی قوی است که همه مهاجران در این منطقه پذیرفته اند.

موقعیت آبی ساید آن را به مهمترین بندر مرکزی تبدیل کرده و آن را به بندرگاه تجارت مرکز پامفیلیا و منطقه آن تبدیل کرده است. سیده مکان بسیار مهمی برای پامفیلیا بود که اکنون استان آنتالیا است. سیده یکی از بنادر مرکزی در این منطقه دزدی دریایی بود که عمدتا در تجارت کالا و تجارت برده فعالیت داشت. بعداً منطقه پامفیلیا توسط رومی ها ضمیمه شد که آثار برجای مانده از دوران سلطنت این منطقه را برجای گذاشت ، که هنوز در ویرانه های اطراف این منطقه عتیقه از جمله سیده باقی مانده است. اسکندر بزرگ بدون مقاومت در سال 333 قبل از میلاد کنترل سیده را در دست گرفت.

 Side, Antalya

ظهور اسکندر پذیرفتن فرهنگ هلنیستی بود ، که از قرن 4 و 1 قبل از میلاد برجسته بود. در زمان کنترل روم ، شایعات زیادی مبنی بر اینکه ساید مکان مخفی قرار ملاقات است که اسکندر و کلئوپاترا به طور مخفیانه با یکدیگر دیدار می کنند ، شایعه شد. هنگامی که اسکندر درگذشت ، سیده تحت کنترل یکی از ژنرال های خود قرار گرفت ، بطلمیوس اول سوتر ، که خود را پادشاه مصر در سال 305 پیش از میلاد معرفی کرد ، سیده شاهد چندین بار سقوط و احیای آخرین بار در سال 1895 است ، شهر ساید بازگشت شکوفایی را تجربه کرد و بار دیگر به شهر پرجنب و جوش گذشته بازگشت. این گواهی به سمت کنونی است که به یک مکان تعطیلات محبوب تبدیل شده است.

نقشه سیده ، ترکیه ساید کجاست؟

Side ، تلفظ See-Day ، در فاصله 15 کیلومتری شهر بزرگ پر جنب و جوش آنتالیا و حدود 50 دقیقه از فرودگاه آنتالیا واقع شده است. ساید نیز شبه جزیره ای است که فقط 1 کیلومتر فاصله دارد. جاده ها در اینجا عمدتاً دو راه است. سواحل ماسه ای طولانی وجود دارد که در امتداد این توده خشکی کشیده شده اند و طرفین در میان دو ساحل بسیار برجسته در ساحل فیروزه قرار دارد ، که به آن Riviera ترکیه نیز می گویند. سیده یک شهر بندری شگفت انگیز است که بسیاری برای تعطیلات به آنجا هجوم می آورند. مناظر ، سواحل و فضای آرامش بخش همراه با رستوران های شگفت انگیز و بازدید از سایت ، این مکان را برای تعطیلات مطلوب ساخته است.

Side, Antalya

چه کاری می توان در Side انجام داد؟

این منطقه مملو از تاریخ غنی و فریب رمانتیک است ، که جای تعجب نیست که این مکان عالی برای ملاقات مخفی اسکندر و کلئوپاترا بوده است . حتی با محبوبیت روزافزون اقامتگاه تعطیلات ، این منطقه همزیستی داشته و از اهمیت زیادی برای تاریخ غنی آن برخوردار است.

شهر با تکیه بر تاریخچه خود ، ضمن استقبال از زمان حال ، به گذشته خود وفادار مانده است. این را می توانید در مغازه ها و رستوران هایی که در خیابان های سنگفرش باستانی یا خرابه های مغازه ها و ساختمانهای قدیمی در اطراف این شهر ادغام شده اند مشاهده کنید که هنوز هم با کف پوش های کاشی کاری شده اصلی آنها دیده می شود. یک احساس بی انتها و جو مسحور شده این شهر را احاطه کرده است. خیابان ها مملو از فروشندگانی است که انواع کالاهای خاص را می فروشند و معرفی یورو یکی از مهمترین عوامل شکوفایی این شهر است. شهر مجاور Manavgat بسیاری از بانک ها ، دفاتر و بازارها را در خود جای داده است که یادآور آنچه در انگلیس یافت می شود ، بنابراین اگر شما نیاز به انتقال ، دریافت یا مبادله ارز دارید یا فقط می خواهید در بازارهای آشنا خرید کنید ، این شهر عالی برای بازدید در هنگام اقامت است.

خرید ملک در آنتالیا ترکیه

تعطیلات به معنای زمانی برای استراحت و رها کردن شلوغی روزمره برای همه است. ساید منطقه خوبی برای از بین بردن استرس و استراحت در یک منطقه طبیعی زیبا است. این شهر در آرامش و احساس خوب عمل می کند. از مردم مهمان نواز ، که به نظر می رسد عادی برای همه ترکیه است ، تا سواحل شنی طولانی که شما را به آمدن و استراحت فرا می خواند.

پل نزدیک Aspendosساید مکان های تاریخی را برای کاوش و موسسات شیک عصر جدید را برای لذت بردن ارائه می دهد. بازارهای بیرونی و فروشندگان شگفت انگیزی در Old Town Side وجود دارد که همیشه مایل به چانه زدن هستند. ویرانه های با شکوه در این منطقه پراکنده است. برخی از ویرانه ها مانند تئاتر آپولو ، پل آسپندوس و موزه ساید ارزش کاوش را دارند اما به شما هشدار داده می شود که برای دیدن همه مکان های شگفت انگیز و تاریخی غنی از ساید به یک روز یا بیشتر زمان نیاز دارید.

همچنین در طول اقامت خود چند تور با راهنما وجود دارد. سفر با بالون گرم در این تورها گنجانده شده است که برای استراحت و تماشای منظره هوایی از منظره پانوراما بسیار مناسب خواهد بود. برای کسانی که کمی سرزنده و پرانرژی تر هستند ، Side دارای بسیاری از کلوپ های شبانه برقی متحرک است که پس از استقرار بقیه شهرها برای شب زنده داری می کنند. یکی از محبوب ترین ها در این منطقه دیسکو فانوس دریایی در بندر است اما علاوه بر دیسکوهای محلی با نور نئون.

مکانهای باستانی سیده آنتالیا

چرا باید ملک را بصورت همزمان خریداری کنید و قیمت های آن چقدر است؟

دلایل زیادی برای در نظر گرفتن خرید یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ساید ، ترکیه وجود دارد . این منطقه برای خانه های تعطیلات خانوادگی ایده آل است . سواحل شنی طولانی ، فضای جادویی ، زمستان های معتدل و تابش آفتاب مداوم ، این منطقه را به مکانی مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. این فرصتها بی پایان است ، چه بخواهید بخاطر انبوه مسافران تعطیلات هر سال بخرید یا فقط می خواهید برای خود خانه ای در خارج از کشور بخرید ، این منطقه همه چیز را به شما ارائه می دهد. بیشتر املاکی که در اینجا یافت می شود عموماً خانه های لوکس آپارتمانی در مجموعه های کاملاً مدیریت شده هستند.

این منطقه به دلیل موقعیت شگفت انگیز و قرار گرفتن در مجاورت مستقیم شهر بزرگ و زیبای آنتالیا ، برای خریداران در بازار برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت مناسب است. افرادی که اینجا را انتخاب می کنند از زندگی آرامش بخش در یک شهر متوسط ​​لذت می برند ، این شهر هیجان و جذابیت خاص خود را دارد .برداشت و جو کلی از این شهر یک احساس بی زمانی و افسون رویایی است که از هر گوشه و کنار این شهر سرچشمه می گیرد . مناظر و چشم اندازهای پانورامای مسالمت آمیز مطمئناً نسخه مناسب برای هر مسافر خسته است.

سیده

از بسیاری از جنبه های ساید لذت ببرید و با خرید خانه ای مجلل ، که هم ردیف یک تور لحظه آخری آنتالیا هتل 5 ستاره می ایستد و با بسیاری از اقامتگاه های شیک اروپا اما با کسری از قیمت و مجاورت کمتر شریک می شود ، خیال خود را راحت کنید. بنابراین وقتی به خانه بعدی خود در خارج از کشور فکر می کنید ، به Side فکر کنید ، ناامید نخواهید شد و نمی توانید با داشتن سابقه غنی ، مهمان نوازی در خانه و خانه های زیبا برای هر نوع سلیقه ، مکان را شکست دهید ، Side واقعا تمام پتانسیل لازم برای ساخت بزرگ سرمایه گذاری در خانه را دارد.

امتیاز 2 از 5 | از بین 1628 امتیاز دهنده به چرا در سیده (ساید آنتالیا) آنتالیا ملک خریداری کنیم؟

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های آنتالیا

مشاهده بیشتر

هتل های آنتالیا