منطقه بایرام پاشا استانبول (همسایه فاتح و ایوب)

29 اردیبهشت 1400 ساعت :11:12 2763
منطقه بایرام پاشا  در استانبول یکی از مناطق کمتر مورد بحث است ، با این وجود در ده سال گذشته شاهد شهرت ، برنامه ریزی عالی شهری و یک فضای خانوادگی دوستانه بوده است.

در حالی که گردشگران مناطق همسایه فاتح و ایوب را ترجیح می دهند ، خریداران املاک ترکیه به Bayrampasa به عنوان مکان ایده آل برای فرار از شلوغی زندگی شهری نگاه می کنند ، اما به اندازه کافی به قلب و روح شهر نزدیک هستند.

منطقه فاتح استانبول

درباره منطقه بایرام پاشا:

نام آن نسبتاً جدید است ، زیرا در طول تاریخ ، تا دهه 1970 ، آن را Salmancilar نامیده می شد. در حین محاصره قسطنطنیه در سال 1453 ، این مرکز مقر نظامی بود که از آنجا عملیات خود را برنامه ریزی می کردند اما نام امروز آن از سلطان عثمانی مراد چهارم وزیر بزرگ چهارم ، که صاحب مزرعه بود ، تجلیل می کند. این روزها ، حتی اگر به سختی در صحنه توریستی تور استانبول ظاهر شود ، اما بسیاری از مردم از آنجا عبور کرده اند زیرا آنجا پایانه اصلی اتوبوس شهر است.

 

دو ادعای مهم دیگر برای شهرت ، Forum Istanbul ، بزرگترین مرکز خرید در اروپا و آکواریوم استانبول است که اولین بار در ترکیه افتتاح شد. بازدیدکنندگان از مرکز شهر نیز با دیدن یک مجسمه کنگر فرنگی بزرگ که میراث فرهنگی آن را منعکس می کند شگفت زده خواهند شد. در گذشته ، به طور انبوه سبزیجات تولید می شد ، اما حتی اگر این تجارت از بین رفته باشد ، هنوز هم طلسم شهر است.

آکواریوم استانبول

11 محله بایرام پاشا

بایرام پاشا در شبه جزیره کاتالکا در استانبول قسمت اروپایی به یازده منطقه تقسیم می شود که هر یک از ویژگی های آنها است. Altintepsi در جنوب بزرگراه E80 قرار دارد و از طریق منطقه عبور می کند و فاصله کمی از ایستگاه مترو Esenler دارد. در طرف دیگر E80 ، Ismet Pasa محل زندگی بیمارستان دولتی Devlet است و با ماشین ده دقیقه تا منطقه همسایه ایوب فاصله دارد. Kocatepe مکانی است که می توانید پول نقد و خانه خود را به مرکز خرید Forum Istanbul بچرخانید ، در حالی که Ortamahalle ایستگاه مترو را در خود جای داده و نزدیک به منطقه فاتح است.

محله های دیگر عبارتند از Cevatpasa ، Kartaltepe ، Muratpasa ، Terazidere ، Vatan ، Yildrim و Yenidogan. صرف نظر از موقعیت خود ، همه جوامع دارای ارتباطات حمل و نقل عالی به مناطق دیگر در استانبول هستند.

مرکز خرید فروم:

از هر محلی استانبولی در مورد بایرام پاشا سوال کنید ، اولین چیزی که آنها ذکر می کنند فروم فوق مدرن استانبول است. این مرکز خرید بزرگ با مساحت 495000 متر مربع ، میزبان 300 مارک تجاری ترکی و بین المللی ، آکواریوم فوق العاده استانبول و گزینه های غذاخوری و سرگرمی است. این امر آن را به محبوبیت محلی افراد محلی تبدیل کرده و افراد خارج از منطقه را به خود جلب می کند.

مرکز خرید فروم

پارک های سبز در منطقه بایرام پاشا

شورای محلی بایرام پاشا به پارک های محلی خود افتخار می کند. اطمینان از برخورداری ساکنان از فضای سبز در بین مناظر شهری در دهه گذشته اولویت آنها بوده است تا کودکان بتوانند با خیال راحت بازی کنند و ساکنان از پیاده روی ، ورزش و استراحت لذت ببرند. تلاش آنها نتیجه داد زیرا در سال 1994 ، نسبت فضای سبز فقط 0.75 متر مربع بود ، اما امروز به 4.05 رسیده است. آخرین آمار منتشر شده توسط شورای محلی می گوید که ساکنان به 70 پارک و زمین بازی کودکان ، 15 زمین بسکتبال و 28 استخر اجتماع دسترسی دارند.

بزرگترین و محبوب ترین پارک شهر بایرام پاشا است که در سال 2003 افتتاح شد. امکانات اجتماعی شامل 480،000 متر مربع شامل یک سینمای فضای باز ، سالن آمفی تئاتر ، فضاهای آموزش و نمایشگاه ها ، مناطق پیک نیک و پیاده روی ، زمین های بازی کودکان ، پارکینگ ماشین ، باغ سرگرمی ، دویدن آهسته و مسیرهای پیاده روی ، آبشارها ، و حوضچه های مصنوعی. از دیگر پارک های معروف می توان به 60 سالگی محله ترازایدره ، كاهار دودایف ، احمد ساری اوغلو و پاركادا اشاره كرد.

محله ایوب (Eyup) نوستالژیک استانبول

خرید ملک در بایرام پاشا

اندازه کوچک آن و بازار املاک و مستغلات موجود باعث می شود نمونه کارهای املاک فروشی در منطقه بایرام پاشا به اندازه مناطق دیگر گسترده نباشد. با این حال ، اگر می خواهید یک ساختمان جدید یا خارج از طرح داشته باشید ، آنچه را که می خواهید پیدا می کنید. فاصله نزدیک آن با شاخ طلایی و محله های اطراف آن ، و همچنین اتصالات حمل و نقل عالی ، آن را برای کارگران مایل به رفت و آمد ایده آل می کند ، در حالی که خانواده ها نیز از طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی در آستان خود برخوردار هستند.

بیشترین املاک و مستغلات ترکیه برای فروش آپارتمانهایی در مجتمع ها با طیف وسیعی از امکانات از جمله استخر شنا ، محل نگهبانی در محل ، سالن های بدن سازی و باغ های محوطه ای هستند. هزینه های کمک هزینه آپارتمان ماهانه هزینه های نگهداری و نگهداری اینها را تأمین می کند ، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آرام باشید و از خانه جدید خود لذت ببرید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 2763 امتیاز دهنده به منطقه بایرام پاشا استانبول (همسایه فاتح و ایوب)

نظرات کاربران

شما می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

مشاهده بیشتر

جاذبه های استانبول

مشاهده بیشتر

هتل های استانبول